Ignorare comenzi Panglică
Salt la conținutul principal
Organizare

Conducere

Structură organizatorică

Competenţa

Declaraţii de avere şi de interese


Conducere

 

 Editor de conținut

 
Structura organizatorică a Tribunalului Bucureşti şi atribuţiile compartimentelor din cadrul instanţei pot fi consultate în cuprinsul Regulamentului de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti probat prin HCSM nr. 1375/2015 şi Legii nr. 304/2004 privind organizarea judiciară​.

Pentru a naviga in ​contextul pagini dati click pe casuta dorita​​

Organigrama

 

Preşedinte Instanţă

Judecător LAURA  RADU

 

Colegiul de conducere

1.

Judecător LAURA RADU
Preşedintele  Tribunalului Bucureşti

Membru al Colegiului de Conducere

2.

 

 Judecător ELENA ROŞU

Judecător - Secţia a IV-a Civilă din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

3.

 

Judecător EMANUELA DULGHERU

Judecător - Secţia a V-a Civilă din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

4.

 

 Judecător ADINA CORNEA

Judecător - Secţia a VI-a Civilă din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

5.

 

 Judecător NICOLAE CĂTĂLIN MAGDALENA

Judecător - Secţia I Penală din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

​7.

Judecator MIHAI PANTELIMON DRĂGUŢESCU

Preşedinte al Sectiei a II-a Contencios Administrativ şi Fiscal​ din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

Secretar al Colegiului de Conducere al Tribunalului Bucureşti
grefier documentarist RALUCA RUXANDRA IVAN

 

Departamente in subordine

Presedinte, Vicepresedinte

Departamente subordonate

Judecător LAURA RADU
Presedinte

Cabinet
Manager economic
Biroul de informare şi relaţii cu publicul

Judecător CORINA PUŞCHIN
Vicepreşedinte

Secţia a III-a civilă
Secţia a IV-a civilă
Secţia a V-a civilă

Judecător GABRIELA RÎŞNOVEANU
Vicepreşedinte

Secţia I penală
Secţia a VI-a civilă
Secţia a VII-a civilă

Judecător  MONA LISA NEAGOE
Vicepreşedinte

Secţia a II-a Contencios administrativ şi fiscal
Secţia a VIII-a conflicte de muncă şi asigurări sociale
Biroul local expertize tehnico-contabile
Departament IT

 

Secţia I Penală

Judecatori

Grefieri

Magdalena Nicolae Cătălin
Preşedinte Secţie

Lazăr Ioana
Grefier Şef

Andone Bontaş Amalia
Andriescu Vlad
Baltag Andreea Georgiana
Bălănescu Mihai - detaşat de la CA Ploieşti
Bădiţă Petre – Valentin
Burlan-Puşcaş Elena - suspendată
Cipariu Claudia Monica
Cîrciumaru Mihaela Lavinia
Ciupercă Liliana
Corobană Claudiu Eduard
Cristea Cristina
Dari Bogdan Alexandru
Dascălu Livişor - delegat de la Tribunalul Giurgiu
Dinu Rebeca Zinca
Dumbravă Edgar Laurenţiu
Feurdean Ramona Marina
Gargale Anastasia
Gheorghe Brânduşa Elena
Guluţanu Alina Nadia
Iorguţă Georgiana Doina
Ivăncioiu Florentina
Iosif Marius
Joiţa Marius
Lupaşcu Lucica
Malaliu Andi Mihai
Miheţ Daria Isabela
Opăriuc Virginia
Oprea Cătălin Vasilică
Orzaţă Manuela
Panait Alexandra - delegată la CAB
Sandu Gheorghiţa - detaşată la CSM
Simionescu Gabriel Adrian
Stegaru Mitu
Şipoteanu Cleopatra Ioana
Târţău Luminiţa Speranţa
Toader Daniela
Vasilăţeanu Florentina
Zgondea Gheorghe Tudorel​

 

 

Adii Aighiul
Anghelescu Elena Doina
Anghelescu Răzvan Florin
Baciu Magdalena Petronela
Baciu Maria - detaşată de la Judecătoria Sectorului 1
Badea (Voicu) Ioana Alina
Bădiţa Elena Georgeta
Blaj Sanda
Ciocîrdel Mihaela
Cocioată Teodora
Codreanu Alina Elena
Crăciun Rodica
Dinescu Silvia Andreea
Dragne Carmen
Enache Maria
Frâncu Florenţa
Gheorghe Bercenaru Cornelia Raluca
Gheorghe Silvia
Gogeneaţă Laura Adriana
Ianoş Emilia Lucia Anca
Ignat Ion
Istrate Florin Cristian
Lăzărescu Andreea Gabriela – temporar pe post, concediu de maternitate
Malciu Denis ( detaşat la SNG)
Mărgărit Alina - concediu creştere copil
Mihai Ionel
Oancea Marina Valentina
Oţelea Simona
Pescaru Alice Laura
Popa (Lungu) Georgiana Alina - concediu creştere copil
Popa Larisa - concediu creştere copil
Rotaru Amelia Sofia
Sârboiu Laura
Şerban Daniela
Ştefan Teodora - detaşată de la Judecătoria Sectorului 1
Urduzan Elena Roxana - temporar pe post
Urlan Loredana (detaşată Inspecţia Judiciară) – temporar pe post Lăzărescu Andreea Gabriela
Vasilescu Adriana
Vintilă (Drăghici) Lidia
Zorocliu Maria
 

CITAŢII

Comşa Irina
Stănilă Petronela - delegată la CAB

EXECUTĂRI PENALE

Badea Vasile Marius
Diaconescu Alina Violeta
Lişman Cerasela Magdalena
Luchian Florina
Moise Raluca
Moroşanu Nicoleta
Oancea Corina
State Monica
Ţurcanu Eliza Florela

DACTILOGRAFIERE

Ciurea Elena
Constantin Lenuţa
Djabbari Nicoleta Karina
Gureşoe Dorina
Niţulescu Corina
Oprea Florentina

REGISTRATURĂ

Al Assmi Omar Fuad
Budeci Ionela Simona
Gaţă Cristina Lidia
Geamănu David Ovidiu
Iuriciuc Simona
Popescu (Chirică) Cristina

ARHIVĂ

Avram Adrian
Baciu Nicoleta
Ilie Georgiana
Ioniţă Bogdan Gabriel
Năstase Mihaela
Petcu Rahela – concediu de creştere copil
Stăncioi Aldea Ana Cristina
Vancea – Amărioarei Simona

AGENT PROCEDURAL

Andrei Dănuţ
Jalbă Florin

APROD

Afrasinei Mariana​

 

 

Secţia  a II-a Contencios Administrativ Şi Fiscal

Judecatori

Grefieri

Drăguţescu Mihai Pantelimon
Preşedinte Secţie

Lupu Ştefana
Grefier Şef

Andrei Claudiu Ionuţ
Andrei Georgeta
Bradu Andreea Mihaela
Boaje Cristina Andreea
Buha Nicoleta-Elena
Bulgaru Lavinia Magdalena
Burlacu Robert Cristian
Călinescu Daniela – detaşată la CSM
Ceslea Nicolae Alexandru
Căzănescu Miruna Ioana
Ciocan Radu-Andrei
Crişan Sofia Sînziana
David Luigia Iulia
Erebacan Petrică
Erdei Dana Veronica
Gâlea Raluca Elena
Ghiţă Adina Elvira
Gavrea Loneta Honorina
Gherasim-Proca Valentina
Gheorghe Ana Maria
Ilina Cristina
Moise Robert Eugen
Neacşu Georgeta Marilena

Neagoe Mona Lisa
Ostache Iuliana
Petrescu Valentina-Liliana
Pinciu Cristina
Petrovan Liliana
Puiu Ana Maria
Răileanu Ionel
Sandu Andreea
Segărceanu Doina
Sîrbu Gabriela
Sîrbu Teodor Călin

Sîrghi Anca Ruxandra
Staicu Iuliana
Stătescu Alexandru Marian
Stăncioi Daniela Ioana - detaşată la CSM
Vasilescu Sorin Mirel
Vioreanu George Cristian
Tudor Ionela - detaşată la CSM
Ţocu Maria Magdalena
Ursan Iulia
Zvorişteanu Ancuţa

 

Asaftei Radu
Baciu Rodica - concediu de maternitate
Badea Silvia - concediu de maternitate
Bălan Veronica
Bălaşa Florentina – Grefier detaşat de la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
Bîrcă Georgiana
Brezoianu Cristina
Broboană Ioana
Bunea (Badea) Silvia - concediu de maternitate
Burducea (Chiţu) Izabela
Chivu Mădălina
Ciobănică Lavinia Gabriela - concediu creştere copil
Curelea Liliana
Costea Angela Andreia
Dănăilă Jeny
Dinică Ana Maria - concediu creştere copil
Dinu Dan Alexandru
Dumitru (Mihai) Mădălina
Florica Marian
Fuştei Alexandra
Gavra Andrei Roberto
Gavra Valentina
Grosu Oana Daniela
Haită Violeta
Iliescu Cătălina Denisa
Iftimie Gina – concediu creştere copil
Jipa Nicoleta
Lică Diana Georgiana
Mateescu Camelia – detaşată de la Judecătoria Cornetu
Manolache Mircea
Mitrache Mădălina Florentina – temporar pe post
Nedelcu Roxana
Ochea Daniela – Grefier delegat de la JS 2
Răducanu Lăcrămioara - detaşată de la JS 5
Riza Tania - concediu maternitate
Soroiu Cristina – temporar pe post
Şerban Florentina
Tudor Simona – temporar pe post
Zaharia Denis Constantin


STATISTICĂ

Pîrvulescu Minodora

EXPEDITII

Brîncoveanu Carmen Marilena

Corugă Oana


REGISTRATURĂ

Flueran Cristina-Ruxandra
Dordea Mariana

Gheorghe Andreea Mihaela - concediu creştere copil
Iancu Maria

Irimia Carmen - detaşată de la Judecătoria Sectorului 5
Varză Mihaela Ileana
Tălpigă Ana Maria Andrada – temporar pe post
Drăguşin Eudard Eugen – detaşat la PÎCCJ


ARHIVĂ

Cristea George – temporar

Călin Cristiana

Neagu Silvia
Toporan Daniela - concediu creştere copil
Truşcă Mariana

Ţenţea Izabela
Gădăleanu Petre


AGENT PROCEDURAL

Becar Niculina​

 

 

Secţia a III-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Dudu Daniela Anica
Preşedinte Secţie

Buneci Mariana Liliana
Grefier Şef

Bănică Tudor Andreea
Beloiu Alina-Daniela
Bratu Nicoleta Monica
Calciu Luminiţa
Călin Roxana
Dîrzeanu Iulian
Feldioreanu Mariana – detaşată la CSM
Gongone Andrei Florin
Iliescu Viorela Isabela
Moisescu Constanţa
Gruia Florela
Panait Iulian
Pavăl Carmen Iuliana
Pîslaru Simona Maricela
Popescu Dana Alina

Puşchin Corina
Severin Tatiana Loredana
Stroe Eliza Magdalena
Stancu Mirela

Ţari Vlad - delegare de la Judecătoria Sectorului 2
Ţuiu Ştefania
Tudor Ana Corina
Ulariu Constantin Claudiu
Vâlceleanu Cristina Nicoleta
Vişan Alexandra

Ababei Andreea
Băltăreţu Claudia Alexandrina
Băltăreţu George Florentin
Bimbirică Simona Gina
Bîja Ştefania
Carabuz Irina Ancuţa
Comănoiu Elena Raluca
Croitoru Cristina – concediu creştere copil
Dumitru Georgiana – temporar pe post
Enea Alexandra – concediu creştere copil
Ioniţă Gheorghiţa
Machedon Iolanda – temporar pe post
Matache Alexandru Mihai
Popovici Mihaela
Stănică Andreea
Stoica Veronica Elena
Stroe Georgiana
Temerel Ileana
Vijulie Mihai
Zanfir Georgeta
Zorilă Corina


ARHIVĂ

Calotescu Natalia Jeni – temporar pe post
Caravan Gabriela Aurelia
Forţan Valentina – concediu creştere copil
Grosu Emi Daniela

Iancu Angela Mioara
Voicilă Mihaela – temporar pe post​


CITAŢII

Bucău Amelia

Licu Ilie


DACTILOGRAFIERE

Marin Gabriela Luminiţa

Mitu Aurora


REGISTRATURĂ

Bălan Bădulescu Simona


AGENT PROCEDURAL

Maftei Maria

 

Secţia IV-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Axînti Cătălin
Preşedinte Secţie

Toma Cristina
Grefier Şef

Anghelescu Carla Alexandra
Andrieş Daniela
Avrigeanu Elena
Bîrlog Andreea Mădălina
Ciobotaru Eduard-Cristian – detaşat CSM
Coman Adela
Dumbrăveanu Andreea Maria
Enache Teodora Adriana
Frunză Lucia Ioana
Florea Ecaterina
Garofil Ana Maria
Iacob Constantina-Coralia
Ion Chiriţă Liliana
Ionescu-Lupeanu Cristina
Lupu Miruna-Iulia
Niculae Rodica
Oprea Marin
Petru Miruna Elena
Pitulac Florentina Mihaela
Popa Semida Emanuela

Radu Mihaela Laura
Roşu Elena
Stanciu Roxana
Târţău Iulian
Tănăsescu Daniela-Ileana
Viorel Georgeana
Voiculescu Anca Magda

Arcudeanu Veronica
Baciu Cristina Simona - concediu creştere copil
Botea Elena Lăcrămioara
Brătan Gabriela
Bulacu Andrada Maria
Bulum Mădălina - concediu de maternitate
Cazacu Monalisa Carla
Costache Daniela Georgiana
Florea Claudia
Florescu Alexandra
Georgescu Andreea – temporar pe post
Gurău Diana
Ioniţă Laura Gabriela
Mihu Maria Denisa – temporar pe post
Moise Costina Ileana
Niţoi Alina Constantina
Panaite Mihaiela Cristina
Pârvan Camelia
Popescu Veniamin Octavian
Ţurcan Maria Magdalena
Voinea Mihaela
Viţă Mihai Cristi
Vizinteanu Georgiana


CITAŢII

Mustaţă Iuliana – temporar pe post


DACTILOGRAFIERE

Gheorghe Iuliana Andreea - temporar pe post

Paraschiv Irina – detaşată la Curtea de Apel Bucureşti
Stanciu Constanţa – Grefier delegat de la Judecătoria Sectorului 4


REGISTRATURĂ


Georgescu Elena

Dumitrescu Simona Florina


ARHIVĂ


Gaţă Aristide Marius
Iliescu Mirela
Ioan Marian Alin – Delegat la Curtea de Apel Bucureşti
Marin Mihaela
Paraschiv Ana
Radu Gabriela Carmen


AGENŢI PROCEDURALI

Tufeanu Rădiţa​

 

 

 

Secţia a V-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Panaite Jitianu Elena
Preşedinte Secţie

Rotaru Aura Nicoleta
Grefier Şef

Anton Carla Daniela
Ban Mioriţa

Bărgan Mihaela Claudia
Bernea Mihai - delegat de la Judecătoria Sectorului 4
Buricea Crina Liliana
Burtescu Aurora
Ciobotaru Sorina
Dulgheru Emanuela
Florea Cristina Mihaela
Florescu Elisabeta
Focşa Raluca
Gheorghiu Anca
Lazăr Bernea Denisa Florina
Lazăr Florica
Mateescu Andreea Florina
Modoran Laurenţiu Florin
Păun Sanda
Plăcintă Maria Despina
Pleşa Laura
Popescu Aida Oana
Rîşnoveanu Gabriela Mihaela
Stăncescu Mihaela
Vlase Antoanela
Vişoiu Simona
Vizitiu Elena Laura
Vîlceanu Florin

Antonescu Gabriela
Antoniu Cătălina
Amzuloiu Dorin
Badea Andreea Constantina
Dinişoară Dalia Maria – temporar pe post
Huţanu Andreea Cristina
Ioniţă Alexandra Victoria
Ionescu Mihaela Georgiana – temporar pe post
Lazu Camelia Florentina
Mateescu Ramona Cristina
Matic Ana Maria
Năstasie Elena
Neagu Mirela – concediu creştere copil
Nica Dumitru

Panţucu Laurenţiu Sebastian - temporar pe post
Prangate Mihaela – concediu creştere copil
Stănescu Claudia
Toma Mihai Florin


CITAŢII

Prisăcaru Georgeta


DACTILOGRAFIERE

Chiriţă Maria

Petrică Elena


REGISTRATURĂ

Viziteu Ioana

Biolan Mihaela

Roceanu Mihaela


ARHIVĂ

Bolohan Eugenia
Dimian Alina – concediu creştere copil
Marin Mircea Bogdan
Onofrei Stanica
Popa Luminiţa
Popescu Florin


AGENT PROCEDURAL

Popescu Adriana Simona


APROD

Mititelu Mihaela Anişoara

 

Secţia a VI-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Afrăsinie Mădălina
Preşedinte Secţie

Ana Dinu - grefier Sef

Bălan Ionica
Bătrânu Nicoleta
Bîrsăşteanu Raluca
Budei Claudia Oana
Bădoiu Cătălin Gabriel – detaşat la CSM
Călin Adrian Cristian
Călin Delia
Ciobanu Mihaela
Cornea Adina
Cozan Raluca Elena – concediu creştere copil
Cucu Cristina – detaşată la Inspecţia Judiciară
Delcea Sergiu
Drecea Nadina Oana
Dumitrescu Maria Oana – dataşată la INM
Dumitru Doina
Duţă Rodica - detaşată la CSM
Farcaş Şurpanu Cristina
Ghiţă Lucia Ecaterina
Haraga Cristian
Ioniţă Irina – delegată la Curtea de Apel Bucureşti
Larion Mădălina
Mateescu Ana-Maria - concediu creştere copil
Mirea Mariana Ecaterina – detaşată la Inspecţia Judiciară
Munteanu Ionela
Murariu Denisa - detaşată la Inspecţia Judiciară
Nica Monica
Petrescu Petronela Simona
Pîrvu Magdalena
Pop Camelia Maria
Pop Rodica
Popescu Alina Loredana
Popescu Rodica
Prilogan Claudia Florina
Prujoiu Veronica Elena
Răducanu Andreea
Rădulescu Otilia
Roşca Valeriu
Vasilache Maria Aurelia
Vişan Cristian Ştefan
Vîlceanu Anca Laura

Angelescu Mihaela
Bornaz Beatrice Constanţa
Voicu Anca
Croitoru Mihaela
Dumitrescu Iulia
Dunca Meda Raluca
Ene Simona Valentina - concediu creştere copil
Epure Venera Lili
Grigore Stefania Felicia
Ispas Valentina
Ivan Simona Veronica – detaşată la CSM
Ivanof Gogu Adriana
Mija Marilena Daniela
Mihăilescu Elena – temporar pe post
Neaţă Beatrice – temporar pe post
Oncică Claudia
Petraşuc Diana
Petre Gabriela
Popescu Cristina – detaşată de la Jud. Cornetu
Sanda Răzvan
Sîrbu Nicoleta
Sturzu Adriana Paula
Tănase Ilonka
Toma Elena
Vasiliu Corina
Vasiloaia Mădălina Adriana
Velicu Daniela
Vlădescu Ana Maria – temporar pe post
Vochiţă Carmen Valentina


STATISTICĂ

Nuţă Niculina Liliana


DACTILOGRAFIERE

Antoşică Elena

Ardeleanu Maria

Feşchiu Ioana

Gustea Rodica

Iancu Mariana – delegată de la JS1


REGISTRATURĂ

Comărniceanu Ioana Eugenia

Dobre Tinca

Manolescu Elena

Oancea Andreea Cristina – detaşată la CAB

Siladi Maria Cristina


ARHIVĂ

Anghel Valentina
Chiţu Remus – temporar pe post
Crăciun Mariana Corina – temporar pe post
Dinu Alexandrina Luciana - concediu creştere copil
Grigore Daniela Georgeta – delegată de la JS5
Grigore Rozalia Maria
Spircu Mirela
Ungureanu Maria – creştere copil


CITAŢII

Juncu Doina

Traşcă Adriana - concediu creştere copil


AGENT PROCEDURAL

Andrei Dorina Ionica

Dancea Ion


APROD

Ciulei Nicoleta Ramona - temporar pe post

Cocea Valentina

 

Secţia A VII-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Blidaru Mateescu Elena
Preşedinte Secţie

Dumitru Claudia Venera
Grefier Şef

Adam Constantina Veronica
Bârea Brezae Alexandra Luiza
Cosma Carmen
Costache Ivanov Cristina
Dimulescu Gabriela
Fiţigău Ioan Vasile
Gârlici Elena
Ghindar Lidia
Ghiugan Ionela Mariana
Gurău Ionela Claudia
Ivan Stela – detaşată la CSM
Matei Viorica Simona
Mănescu Alexandra Simona
Moncea Mariana
Năstăsie Nicoleta Mirela
Nedelea Roxana
Paicu Mihaela
Mateescu Andreea Alexandra - concediu creştere copil
Popescu Ioana Andreea
Prepeliţă Nicolae
Slujitoru Iulia - concediu creştere copil
Şelaru Maria - concediu creştere copil
Zamfir Maria

Barbu Georgeta
Bâlteanu Mihăiţă Damian
Cenuşă Nicoleta
Cmeciu Cătălina
Coman Valentina
Cristea Georgiana Iuliana – detaşată CSM
Coşoveanu Alisa – temporar pe post
Crucianu Elena
Filotie Alin
Foanene Raul
Frînculescu Alexandru
Frînculescu Iulia – grefier temporar
Giulean Bianca – creştere copil
Iancu Georgian Cosmin
Ivan Maria Denisa – creştere copil
Iuciuc Ştefan
Marin Oana Simona
Morariu Adina
Necula Ana
Nedelcu Alexandra Maria
Panait Paula Anca
Sandu Andreea - concediu creştere copil
Sandu Marilena
Tărăboi Ionela Loredana


CITAŢII

Miron Roxana

Mutu Elena Gabriela – temporar pe post


REGISTRATURĂ

Alexandru Daniela

Stroe Gabriela

Găman Alexandru Valentin

Pătru Roxana

Vişan Doina


DACTILOGRAFIERE

Andriţoiu Maria Adriana

Delcea Aurelia Marilena

Geamanu Liliana (creştere copil)


ARHIVĂ

Crăciunescu Cristina

Drăguţ Valentina

Dumitru Ioana

Grigore Daniela - detaşată de la Judecătoria Sectorului 5

Mihailă Adina Cătălina

Manolache Florentina

Ungureanu Constantin


AGENT PROCEDURAL

Stroe Adriana


APROD

Butoi Anca

 

Secţia a VIII -a Conflicte De Muncă Şi Asigurări Sociale

Judecatori

Grefieri

Aldea Mioara
Preşedinte Secţie

Creci Paula Mariana
Grefier Şef

Albeanu Claudia
Andrioaei Corneliu Lucian
Bădoiu Erica Anda – Detşată la CSM
Bălăceanu Liliana
Bivolaru Ştefania Irinel
Bratu Daniela Constanţa
Chiriazi Livia Georgeta
Ciornei Alma Manuela
Cîrstea Florina Izabela
Corbu Georgiana-Corina
Costache Andrea
Coşăreanu Elena Daniela
Dobre Ioana Antonia

Dobre Ştefănuţă
Dogariu Nicoleta
Dragu Mihaela Alina
Dunca Gabi Gabriela
Florescu Alina Loredana
Gheorghe Carmen Liliana
Giorgescu Ovidiu
Iacob Elena Teodora
Ifrim Steliana Valentina
Ioniţă Petronela

Jabre Cecilia
Meaucă Mihaela
Munteanu Ligia
Moise Marian Virgil
Pandelescu Mariela Cornelia
Popa Monica
Popescu Alina Florina
Popescu Irina Gabriela
Savin Valentin
Tuinea Anca-Valentina
Vasile-Cristea Mirela Simona


ASISTENŢI JUDICIARI

Alexandru Carmen

Andreescu Tudor

Bugheanu Antoaneta

Coifan Anisoara

Ene Mihaela Camelia

Ianculescu Janina

Iliescu Daniela Nicoleta

Lascu Mihaela

Matei Nicolae

Neagu Carmen Emiliana

Romanenco Alina

Stan Carmen Angelica

Şerbănică-Ion Crina

Vîlnei Judit

Anton Ancuţa Elena – concediu de maternitate
Bălan Roxana – concediu creştere copil
Bodeanu Anda
Bordea Alin Georgian
Brînzei Ioana
Gheorghe Florina Renata – concediu creştere copil
Gheorghiceanu Mihaela
Gheorghiu Gabriel
Ghimboaşă Georgiana – concediu creştere copil
Iagăr Adriana-Elena
Ion Tatiana
Ionescu Ioan Mihnea
Ispas Lucreţia
Lăzărescu Raluca - temporar pe post
Manda Nicoleta
Miulescu Andrada
Mogescu Marian
Năstruţ Alina Mihaela - temporar pe post
Nederu Georgiana
Nicolae Oana Bianca
Nicolescu Maria
Petrişor Ana-Maria
Popa Robert Cristian
Popovici Mădălina
Săvulescu Nicoleta Mihaela
Simion Nicoleta
Tămbălău Sanda
Teodor Adrian
Zaharia Alexandra – temporar pe post
Zimţa Ecaterina​


REGISTRATURĂ

Marincaş Oana Diana - temporar pe post

Niţu Cristina


ARHIVĂ

Rusti Cornelia – grefier arhivar coordonator

Dobrin Catalin

Dincă Ionuţ


AGENT PROCEDURAL

Militaru Nicoleta

Ştefan Florentin


APROD

Paszka Mirela

 

 

Biroul De Informare Şi Relaţii Cu Publicul

Conducător:judecător Radu Laura,
PreşedinteleTribunalului Bucureşti, care îndeplineşte şi rolul de purtător de cuvânt

Membri:

-judecător Radu Laura, Preşedintele Tribunalul Bucureşti

-consilier informare publică Amalia Ştefania Petre

 

Compartiment juridic

Caraula Adriana

 

Biroul Local Expertize Tehnico - Contabile

BELCIN CECILIA
BUJOREANU AURICA
BARON FLORENTINA CRISTINA

CREŢU ELENA

grefier
consilier birou experţi
consilier

consilier

 

Cabinet

Licu Camelia

prim-grefier

Matei Violeta - grefier
Stan Mariana - grefier
Iacob Paula - grefier
Ouafo Camelia Cristina - grefier
Tudorică Amalia - grefier


Oţel Irina

Mihu Denisa Maria

Roşu Silvia

Asiminei Elena
Chilibon Mihaela
Neculae Maria Magdalena
Tudor Maria

Piscupescu Ionuţ Mircea

Anghel Marius
Dociu Ion
Şofron Costel
Bucur Petre
Dumitru Sorin Valentin
Jalbă Andrei Lucian
Stan Alexandru
Dascăl Dorel

secretariat cabinet
biroul persoane juridice
biroul partide politice
registratura unică a secţiilor civile - concediu creştere copil
registratura unică a secţiilor civile


grefier - Biroul pentru aplicarea apostilei - creştere copil

grefier temporar - Biroul pentru aplicarea apostilei

agent procedural

aprod
agent procedural - biroul cartare
aprod - biroul cartare
aprod - biroul cartare

agent procedural temporar delegat de la Judecătoria Sector 5

şofer
şofer
şofer
şofer
şofer
şofer
şofer
şofer - delegat de la Judecătoria Sector 4

 

Birou documentare şi bibliotecă

Ivan Raluca Ruxandra - grefier documentarist
Frasie Ela Olga - grefier
Ciobanu Mariana Cristina - detaşată de la Judecătoria Sectorului 4

 

Birou Statistică

Bulacu Elena - grefier statistician

Niculae Mihaela - grefier

 

Compartiment Economic, Financiar şi Administrativ

Emilia Gina Cernat   - Manager Economic

Serviciul contabilitate

Serviciul Administrativ

Matei Emanuela Georgeta

Grămescu Irina
Apostolescu Daniela
Dragomirescu Gabriela
Miron Lucica
Iorgulescu Liliana
Stoiculescu Petruta-Laura
Păduraru Daniela
Oprea Simona Aurora
Tudor Elena
Teodorescu George
Duma Nicoleta Alina
Caraula Adriana
Vîrban Vlad-Petrică

Tudor Beatrice

şef serv. financiar contabil

grefier
consilier
consilier
referent
consilier
consilier
inspector specialitate
consilier
grefier
consilier constructor
consilier
consilier juridic
consilier

consilier

Barbu Teodor
Jalbă Victor
Drăgan Ion
Gădăleanu Petre
Neagu Constantin
Petre Ion
Marin Constantin

muncitor
tehnician
muncitor
lăcătuş
fochist
fochist
muncitor

Serviciul personal

Ing. Constructor Arhitect

Ţîrdea Ştefania Mihaela

Ion Ioana Irina

Untaru Daniela

Stîlpeanu Georgiana Iuliana

grefier

grefier

grefier

grefier, detaşată la CSM

Constanţa Cioarec

Consilier constructor

 

Departament IT

Ing.Stănciulescu Adelaida

SpecialistIT-şef

Ing. Bordei Mirela
Ing. Cana Mihai
Mat. Cojocaru Magdalena
Mat. Copaci Luminiţa
Ing. Flintă Mihai
Ing. Flintă Radu
Ing. Vacariu Soare Elizabeta
Ing. Văcaru Cristian
Inf. Pierre de Luca Andrei
Ing. Zamfir Marian
Ing. Vacariu Soare Dan Gabriel

Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT

 

PresedinteColegiu de 

conducereVicepresedinteVicepresedinte CabinetCompartimentul Economic Financiar si AdministrativSectia a III aSectia a I aSectia a VI aPrim GrefierManager EconomicSectia a IV aContencios Administrativ Şi 

FiscalSectia a VII aPersonal 

auxiliar Cabinet Serviciul Contabilitate Serviciul Contabilitate Serviciul Contabilitate Sectia a V a Sectia a VIII a Birou 

documentare si bibliotecaServiciul 

PersonalRegistratura unica a sectiilor 

civileBiroul de infromare si Relatii cu PubliculConsilier_JuridicBiroul Local Expertize Tehnico - ContabileBirou StatisticaServiciul 

AdministrativDepartamentul ITCabinet​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Structură organizatorică


Competenţa


Declaraţii de avere şi de interese