Ignorare comenzi Panglică
Salt la conținutul principal
Organizare

Conducere

Structură organizatorică şi organigramă

Legislaţia care reglementează organizarea instanţei

Programe şi strategii

Competenţa şi instanţele arondate

Hotărâri de colegiu


Conducere

PREŞEDINTE - ANGELA ISAI
VICEPREŞEDINTE - NICOLETA BURLACU

PREŞEDINTE SECŢIA I CIVILĂ - DANIEL MARCU
PREŞEDINTE SECŢIA A II-A CIVILĂ - MANUEL CIPRIAN BĂLAN

PREŞEDINTE SECŢIA PENALĂ​ -


Structură organizatorică şi organigramă

 

 

GREFIER ŞEF:
 
MORAR CLAUDIA
 
 
 
SECŢIA I CIVILĂ
PREŞEDINTE ŞEF SECŢIE:   MARCU Daniel - C21
MAGISTRAȚI
 
 
BĂLULESCU Andreea Rozalia - C22
 
BORZA Rodica - C11
 
CEPEȘ Mihai - C4
 
DEBELKA Laura Felicia - C2
 
DIMITRIU Adriana Laura - C3
 
HANTEA Dumitru - C1
 
HANTEA Gianina Antoanela - C17
 
CÎMPEAN Ioana-Maria - C12
 
LUNGOCIA Cornelia Maria - C15
 
MAXIM Roxana-Raluca - C20
 
NICA Cristian Felix - C7
 
OPRIȚA Steliana - C18
 
PIŢU Dana - C9
 
STĂICUŢ Irina Andreea - C5
 
ȘIPEȚAN Ionuț Adrian -C19
 
ŞTIRBAN Diana Patricia - C13
 
TIMOFTE Maria Nicoleta - C 10
 
TIMPEA Alina Roxana - C16
 
TUFIȘ Roxana - C14
 
 
 
 
BALAN Mihai Andrei     -
 
delegat la CSM
GREFIER ȘEF SECȚIE:
MÎŢU Irene Constanţa - C 21
GREFIERI
 
 
COROGEANU Mariana Dorina - C 18
 
CRISTESCU Dumitra Lia - C 7
 
DAMINESCU Mihaela - C 5
 
DRAGOMIRESCU Marius-Răzvan - C 16
 
HOMORODEAN Larisa-Monica - C 2
 
IOANA Mariana-Sofia - C 20 
 
LEOAPĂ Luiza Maria - C 12
 
 MAG Monica - C 11
 
 MANDA Daniela Valeria - C 1
 
 MATU Manuela Liliana - C 17
 
ONOFREI Monica - C 14
 
SCRIDON Cosmina - C 10
 
SPOREA Biliana - C 4
 
TODORAN Felicia - C 3
 
TOFILESCU Aura-Iulia - C 9
 
ŢĂRAN Ileana Daniela - C 22
 
VÂRCIU Ana - C 15
 
LUHAN Laura  - C 13
GREFIERI TEMPORARI:
GANCIU-OSMAN Denisa-Gabriela - C 19
 
CONCEDIU ÎNGRIJIRE COPIL -  SANDU Mihaela Andrea
 
 
 
SECŢIA PENALĂ
PREŞEDINTE ŞEF DE SECŢIE: COMAROMI Nicolae - C3
MAGISTRAȚI
 
 
BALABAN Anita - C6
 
BURLACU Nicoleta - C2 - vicepreşedinte instanţă
 
ROATEȘ Adriana-Mirela - C7
 
OPRESCU Nadejda - C9
 
        ….                      - C1
 
PETRE Alexandra    - C8
 
TOMICI Laura Maria - C5
 
VÂRLUGĂ Ion Radu - C 10
 
HĂU Andreea-Cristina – concediu îngrijire copil
 
SÎRBU Monica Elena -  delegată la Penitenciar
 
 
GREFIER-ȘEF SECȚIE:
DĂRĂBAN Alina-Elena - C 2
GREFIERI
 
 
 BEŢIN Iadranca - C 1
 
GRIGORE Alin-Ionuț - DL
 
HEHN Gabriela
 
IORGA Ioana Carmen - C 9
 
MOLDOVAN Isabela - C 8
 
POPESCU Eugenia - C 3
 
ROȘIEȚEANU Diana Maria  - C 5
 
RUS Cristina-Andreea - C 10
 
VĂDUVA Eugenia Carmen - C 6
 
BEŢIN Iadranca - C 1
GREFIERI TEMPORARI:
SÎNA Andreea Elena - C 7
 
CONCEDIU ÎNGRIJIRE COPIL -  CARAVELEA Magdalena
 
 
 
 
SECŢIA A II-A CIVILĂ
PREŞEDINTE ŞEF SECŢIE:  BĂLAN Manuel Ciprian - C10 
MAGISTRAȚI
 
 
AMAN MARIA Rodica Antoanela - C4
 
ANASTASESCU Anca - C13
 
BORŢUN Mihaela Daniela - C17
 
BRATIȘ Elena Loredana - C19
 
CIOCŞIRESCU Monica Ioana - C8
 
CIUREA Corina Ioana - C 18
 
DIACONU Gabriela - C1
 
FLORE Danina - Oana - C 16
 
GODEAN Camelia - C9
 
ISAI Angela - C14 - PREŞEDINTE INSTANŢĂ
 
MARGAN Delia Marcela - C5
 
MAROTINEANU Remus - C12             
 
NICULESCU Oana - C6
 
NIŢICĂ Andreea Mălina - C15
 
PRUNOIU Anca - C3
 
PUIA Dana - C20
 
ROMAN Liliana - C2
 
ȘIPEȚAN Adela Elisabeta - C21 - purtătorul de cuvânt 
 
VÂRTOPEANU Mădălina-Nicoleta - C7
 
VINKA Corina - C22
 
 
GREFIER ŞEF SECȚIE:
MIRON Diana Andreea - C 10
GREFIERI
 
 
ALEXANDROIU Adriana - C 9
 
CIPLEU Mariana Ramona - C 14
 
CÎMPEANU Cristina - C 17
 
COSTEA Vetuţa  – C 18
 
DUMA Alin Valentin - C 21
 
DUMA Alina Ramona - C 22
 
FILIMON Melania Olimpia - C 2
 
LĂZĂRESCU Anca Florentina - C 13
 
PĂŞCULA Alina - C 19
 
RĂDOI Sorina - C16
 
SAVA Iasmina - C6
 
SECOŞAN Simona Maria - C15
 
SICHERLE Brighite - C 5
 
TELCEAN Elena - C 20
 
ŢONA Liliana Rozalia - C 12
 
VĂRZAN Floriana Andreia - C 1     
 
VESA Adela - C 4
GREFIERI TEMPORARI:
LAZAROV Mirela Lăcrămioara - C 7
 
MEZEI Teodora - C 8
 
POTCOVARU Oana Roxana - C 3
 
CONCEDIU ÎNGRIJIRE COPIL:
 
    CRAIOVEANU Georgeta Adriana
 
    FINTA Adelina-Mihaela
 
    GYORFI Helen
 
    VELLA Georgeta Lucia
 
 
COMPARTIMENTE AUXILIARE    
 
 
REGISTRATURĂ
 
 
DAMIAN Delia Loredana
 
OTVOS Liliana Adina
REPARTIZARE
 
 
GHEJU Sorin - grefier
 
SIMU Gabriela-Iolanda - grefier
 
 
ARHIVĂ
 
 
BUMBA Valeriu
 
CISMARU Dorina
 
CIUR Dorina
 
MITRAN Lelian - Coordonator sector
 
NICOARĂ Roxana Amalia
 
PASCONDEA Alma
 
POPESCU Ana
 
TOTH Maria
 
ZIDARU Lucia
 
 
BIROU EXECUTĂRI PENALE
 
ANDRAŞ Aurora
 
FRÎNCU Anişoara
 
HERAC Carmen Simona
 
MOISE CORNELIA - Coordonator sector
 
ROŞU Elena
 
MUNTEAN Liliana
 
 
BIROU EXECUTĂRI CIVILE
 
GORNIC Olimpia Aurora
 
PÂNZAR Marcela
 
 
BIRUL DE INFORMARE ŞI RELAŢII PUBLICE:
 
Grefier delegat: ASANDEI Maria
 
 
SECRETARIAT:
RACA OANA MARIA
 
 
PERSOANE JURIDICE GREFIERI:
 
KISS-ISTVANFI ENIKO-TUNDE
 
SUGARIU ANA
 
 
ŞOFER:
RAGORIT IOAN
 
 
AGENŢI PROCEDURALI
 
 
AGAVRILOAIE-STOICA Alina-Elena
 
BUȘCAN Elena
 
BURZ Daniela Andreea Nicoleta
 
DOBRESCU Silvia
 
LITEANU Cosmina - cu atribuţii de întreţinere
 
MANOLE Florica - cu atribuţii de întreţinere

 


Legislaţia care reglementează organizarea instanţei

...

Programe şi strategii

...

Competenţa şi instanţele arondate

​...

Hotărâri de colegiu