Ignorare comenzi Panglică
Salt la conținutul principal
Organizare

Conducere

Structură organizatorică

Competenţa

Declaraţii de avere şi de interese


Conducere

Structura organizatorică a Tribunalului Bucureşti şi atribuţiile compartimentelor din cadrul instanţei pot fi consultate în cuprinsul Regulamentului de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti probat prin HCSM nr. 1375/2015 şi Legii nr. 304/2004 privind organizarea judiciară​.

Pentru a naviga in ​contextul pagini dati click pe casuta dorita

Organigrama

 

Preşedinte Instanţă

Judecător LAURA  ANDREI

 

Colegiul de conducere

1.

Judecător LAURA ANDREI
Preşedintele  Tribunalului Bucureşti

Membru al Colegiului de Conducere

2.

Judecător EDUARD CRISTIAN CIOBOTARU
Vicepreşedinte al  Tribunalului Bucureşti

Membru al Colegiului de Conducere

3.

 

 Judecător ELENA ROŞU

Judecător - Secţia a IV-a Civilă din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

4.

 

Judecător EMANUELA DULGHERU

Judecător - Secţia a V-a Civilă din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

5.

 

 Judecător ADINA CORNEA

Judecător - Secţia a VI-a Civilă din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

6.

 

 Judecător NICOLAE CĂTĂLIN MAGDALENA

Judecător - Secţia I Penală din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

​7.

Judecator MIHAI PANTELIMON DRĂGUŢESCU

Preşedinte al Sectiei a II-a Contencios Administrativ şi Fiscal​ din cadrul Tribunalului Bucureşti

 

Membru al Colegiului de Conducere

Secretar al Colegiului de Conducere al Tribunalului Bucureşti
grefier documentarist RALUCA RUXANDRA IVAN

 

Departamente in subordine

Presedinte, Vicepresedinte

Departamente subordonate

Judecător LAURA ANDREI
Presedinte

Cabinet
Manager economic
Biroul de informare şi relaţii cu publicul

Judecător EDUARD CRISTIAN CIOBOTARU
Vicepreşedinte Secţia Civilă

Secţia a III-a civilă
Secţia a IV-a civilă
Secţia a V-a civilă

Judecător LAURA RADU
Vicepreşedinte delegat Secţia Penală

Secţia I penală
Secţia a VIII-a conflicte de muncă şi asigurări sociale l

Judecător NEAGOE MONA LISA
Vicepreşedinte Secţia Civilă

Secţia a VI-a civilă
Secţia a VII-a civilă
Secţia a II-a Contencios administrativ şi fiscal
Biroul local expertize tehnico-contabile
Departament IT

 

 

Secţia I Penală

Judecatori

Grefieri

Voica Valerica
Preşedinte Secţie

Stoica Roxana Maria
Grefier Şef

Andriescu Vlad
Bălănescu Mihai
Bădiţă Mihai Petre
Bomboş Ana Otilia
Burlan - Puşcaş Elena
Cipariu Claudia Monica
Ciupercă Liliana
Dragomir Luisa
Dumbravă Edgar
Gargale Anastasia
Gheorghe Brânduşa Elena
Guluţanu Adina Nadia
Ivăncioiu Florentina
Iorguţă Georgiana Doina
Jderu Claudia
Magdalena Nicolae Cătălin
Malaliu Andi Mihai
Mihai Valentin
Miheţ Daria Isabela
Mladin-Golea Manuela
Nestor Raul Alexandru
Oprea Cătălin Vasilică
Păcurar Adrian
Pîrvu Iosefina
Sandu Gheorghiţa
Saru Anca
Stegaru Mitu
Târţău Luminiţa Speranţa
Terceanu Valeriu Mihai
Toader Daniela
Vasilăţeanu Florentina
Şipoteanu Cleopatra
Zgondea Gheorghe Tudorel
Circiumaru Mihaela Lavinia

Badea Vasile Marius
Bădosu Cristiana Flori
Baciu Larisa
Baciu Magdalena
Cocioata Teodora
Crăciun Rodica
Dinescu Silvia Andreea
Dragne Carmen
Duţă Cristina Mihaela
Enache Maria
Blaj Sanda
Badiţă Elena Georgeta
Frâncu Florenţa
Gheorghe Bercenaru Cornelia Raluca
Gheorghe Silvia
Gogeneaţă Laura Adriana
Iordache Vasilica Gheorghiţa
Lazăr Nicolae Ioana
Lungu Georgiana Alina
Malciu Denis Marian - Detaşat SNG
Codreanu Alina Elena
Pescaru Alice Laura
Preda Adela Margo
Rotaru Amelia Sofia
Sârboiu Laura
Ţapu Gabriela Ionela
Vasilescu Adriana
Zorocliu Maria
Voicu Ioana Alina
Şerban Daniela
Otelea Simona
Draghici Lidia
Marin Viorel Gabriel
Enache Georgeta
Avram Adrian

 


CITAŢII

Comşa Irina
Stănilă Petronela

EXECUTĂRI PENALE

Diaconescu Alina Violeta
Lisman Cerasela Magdalena
Luchian Florina
Moise Raluca
Morosanu Nicoleta
Oancea Corina
State Monica


DACTILOGRAFIERE

Budeci Ionela Simona
Ciurea Elena
Constantin Lenuţa
Djabbari Nicoleta Karina
Gureşoe Dorina
Niţulescu Corina
Oprea Florentina

REGISTRATURĂ

Gaţă Cristina
Chirica Cristina Elena
Dudău Geanina Ştefania - Grefier Arhivar
Al Assmi Omar Fuad
Ilie Georgiana Luminiţa
Istrate Florin Cristian - detasat DNA
Urduzan Elena Roxana - grefier temporar


ARHIVĂ

Vancea Simona
Ţolea  Elvira
Geamănu David - grefier
Ioniţă Bogdan Gabriel
Iuriciuc Simona Alina
Nastase Mihaela
Ignat Ion - grefier temporar

AGENT PROCEDURAL

Creangă Mihai
Lospa Alin Lucian

APROD

Afrasinei Mariana

 

Secţia  a II-a Contencios Administrativ Şi Fiscal

Judecatori

Grefieri

Drăguţescu Mihai Pantelimon
Preşedinte Secţie

Lupu Ştefana
Grefier Şef

Andrei Claudiu Ionuţ
Ardeleanu Cristina
Boaje Cristina Andreea
Bulgaru Lavinia Magdalena
Căzănescu Miruna Ioana
Ceslea Nicolae Alexandru
Crişan Sofia
Duţu Liliana Cătălina
Drăguşanu Ioana
Gavrea Loneta Honoria
Gherasim Proca Valentina
Ghergheşanu Petrică
Gogescu Nina Paraschiva
Ilina Cristina
Iliescu Carmen Elena
Moise Robert Eugen
Mosor Roxana
Iftim (Palici) Gianina Giorgiana
Popescu Marica Andreea Mihaela
Petrovan Liliana
Secan Bogdana Ligia
Sîrbu Gabriela
Voinescu Carmen Mihaela
Vasilescu Sorin
Segărceanu Doina

 

Baciu Rodica
Broboană Ioana-Maria - concediu crestere copil
Machedon Iolanda - grefier temporar
Bîrcă Elena Georgiana - grefier temporar
Beul Claudiu
Curelea Liliana
Chiţu Izabela Daniela
Haita Mariana Violeta - delegată de la JS3
Drăguşin Eduard Eugen
Gheorghe Andreea
Iliescu Denisa Cătălina
Iftimie Gina
Dordea Mariana
Manolache Mircea
Mihalache Luminiţa
Mihai Mădălina
Sima Elena
Şerban Florentina
Onofrei Daniela
Riza Tania Iuliana
Sanda Răzvan - delegat de la JS2
Sevestre Marius - delegat de la JS3
Vlăduţ Carmen Lorena
Gavra Andrei Roberto
Chivu Madalina
Ivanescu Gheorghita
Chelu Marilena
Toporan Daniela - concediu crestere copil
Stoica Dumitru Catalina - grefier temporar

STATISTICĂ

Dragomirescu Lavinia

EXPEDITII

Brîncoveanu Carmen Marilena
Manea Camelia

REGISTRATURĂ

Dinu Dan Alexandru - grefier
Flueran Cristina Ruxandra
Iancu Maria Magdalena
Popescu Steluţa

ARHIVĂ

Chifor Robert Mugurel Mihail
Ivan Cristiana - grefier

AGENT PROCEDURAL

Becar Niculina

 

 

Secţia a III-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Corina Puşchin
Preşedinte Secţie

Buneci Mariana Liliana
Grefier Şef

Adam Constantina Veronica
Beloiu Alina-Daniela
Bratu Nicoleta Monica
Calciu Luminiţa
Dîrzeanu Iulian
Dudu Daniela Anica
Ion Ionela
Călin (Lăcătuşu) Roxana
Gongone Andrei Florin
Mihăilescu Steliana
Moisescu Constanţa
Ninu Ionica
Nistor Florela
Panait  Iulian
Pavăl Carmen Iuliana
Pîslaru Simona Maricela
Popescu Dana Alina
Severin Tatiana Loredana
Stroe Eliza Magdalena
Telechi Cornelia Magdalena-Bianca
Ţuiu Ştefania
Tudor Ana Corina
Vâlceleanu Cristina
Vişan Alexandra

Băltăreţu Claudia Alexandrina - concediu maternitate
Ababei Andreea Irina - grefier temporar
Băltăreţu George Florentin
Bîja Ştefania
Bojă Marinela
Anghel Maria
Ioniţă Gheorghiţa
Carabuz (Pogorăşteanu) Irina Ancuţa - concediu crestere copil
Comănoiu Elena Raluca
Enea Alexandra
Matache Alexandru Mihai
Popovici Mihaela
Stoica Veronica Elena
Stroe Georgiana
Temerel Ileana
Vijulie Mihai
Zanfir Georgeta
Zorilă Corina
Bimbirică Simona Gina
Ioan Mihaita Cosmin


ARHIVĂ

Bădic Ecaterina - grefier temporar
Caravan Gabriela Aurelia
Forţan Valentina​
Grosu Emi Daniela

CITAŢII

Bucău Amelia
Licu Ilie

DACTILOGRAFIERE


Marin Gabriela Luminiţa
Mitu Aurora

REGISTRATURĂ

Bălan Bădulescu Simona

AGENT PROCEDURAL

Maftei (Mărunţelu) Maria

 

Secţia IV-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Axînti Cătălin
Preşedinte Secţie

Cristina Toma  - concediu maternitate
Grefier Şef

Avrigeanu Elena
Bîrlog Andreea Mădălina
Bratu Maria Adriana
Coman Adela
Dobrescu Cristina
Dumbrăveanu Andreea Maria
Enache Teodora Adriana
Frunză Lucia
Florea Ecaterina
Gâlea Raluca Elena
Iacob Constantina -Coralia
Ion Chiriţă Liliana
Lupu Miruna-Iulia
Niculae Rodica
Pitulac Florentina
Popa Semida Emanuela
Roşu Elena
Stanciu Roxana
Târţău Iulian
Tănăsescu Daniela-Ileana
Voiculescu Anca Magda

Arcudeanu Veronica
Baciu Cristina Simona
Florescu (Bordeanu) Alexandra
Brătan Gabriela
Cazacu (Buzdugan) Monalisa Clara- concediu maternitate
Botea Elena Lăcrămioara
Nitoi Alina Constantina
Casangiu Cristian
Costache Daniela
Florea Claudia - concediu de maternitate
Ion Georgiana Sorina - concediu crestere copil
Ioniţă Laura Gabriela
Lospa Delia Gabriela
Moise Costina Ileana
Pârvan Camelia
Popescu Veniamin Octavian
Panaite Mihaela Cristina
Vizinteanu Georgiana - grefier temporar - concediu crestere copil
Voinea Mihaela
Bulum Mirela Madalina - grefier temporar
Vita Mihai - grefier temporar
Turcan Maria Magdalena - grefier temporar

CITAŢII
Gubandru Constanţa

DACTILOGRAFIERE

Paraschiv Irina
Stanciu Constanţa - Grefier detaşat de la Js4

REGISTRATURĂ

Georgescu Elena - grefier
Dumitrescu Simona Florina - concediu maternitate
Gurău Diana - grefier

ARHIVĂ

Marin Mihaela
Gaţă Aristide Marius
Paraschiv Ana
Olteanu Ludmila Mari Jana
Ioan Marian

AGENŢI PROCEDURALI

Radu Gabriela Carmen
Tufeanu Radita

 

 

Secţia a V-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Rîşnoveanu Gabriela Mihaela
Preşedinte Secţie

Rotaru Aura Nicoleta
Grefier Şef

Andriescu Roxana
Bărgan Mihaela Claudia
Buricea Crina Liliana
Buşcă Amelia
Burtescu Aurora
Ciobotaru Sorina
Dulgheru Emanuela
Florescu Elisabeta
Focşa Raluca
Coman (Găină) Cristina
Lazăr Florica
Mateescu Andreea Florina
Mărăşoiu Nicoleta
Neacşu Georgeta
Opriţa (Drăghiţă) Steliana
Panaite Jitianu Elena
Păun Sanda
Pleşa Laura
Văcăruş Stancu
Vişoiu Simona
Vizitiu Elena Laura
Ban Mioriţa - detasata INM din 01.05.2013
Popescu Aida Oana - detasata CSM din 01.05.2012
Stăncescu Mihaela
Florea Cristina Mihaela
Plăcintă Maria Despina

Antonescu Gabriela
Badea Andreea Constantina
Dinu Ana
Huţanu Andreea Cristina
Ioniţă Alexandra Victoria
Matic Ana Maria
Mateescu Ramona Cristina
Năstasie Elena
Neagu (Vasilache​) Nicoleta Mirela - concediu crestere copil
Nica Dumitru
Prangate Mihaela
Petrică Elena
Roceanu Mihaela
Stănescu Claudia
Toma Mihai Florin

CITAŢII
Prisăcaru Georgeta

DACTILOGRAFIERE
Nicolae Venera
Zăvoeanu Georgeta

REGISTRATURĂ

Viziteu Ioana
Biolan Mihaela

ARHIVĂ

Popa Luminiţa - grefier
Popescu Florin - grefier
Bolohan Eugenia Claudia

Dumitrascu Alina Mirela


AGENT PROCEDURAL

Popescu Adriana Simona


APROD

Mititelu Mihaela Anişoara

 

Secţia a VI-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Afrăsinie Mădălina
Preşedinte Secţie

Şerban Luminiţa Claudia- grefier Sef

Asănică Andra Monica
Bălan Ionica
Bătrânu Nicoleta
Bogdănescu Mădălina Maria
Bosie Laura
Cornea Adina
Cuzuc Mihaela
Dumitrescu Maria Oana
Ecxarcu Harfaş Andreea Lavinia
Farcaş Şurpanu Cristina
Gavriş Marilena Veronica
Ghiţă Lucia Ecaterina
Haraga Cristian
Manea Cătălin Dănuţ
Marinescu  Daniela Iuliana
Mateescu Ana-Maria
Murariu Denisa
Nica Monica
Niţu Daniela-Luminiţa
Pîrvu Magdalena
Petrescu Petronela Simona
Pop Camelia Maria
Popescu Alina Loredana
Popescu Rodica
Prilogan Claudia Florina
Prujoiu Veronica Elena
Răducanu Andreea
Rolea Gabriela
Vasilache Maria Aurelia
Vrabie Elena Liviana
Zarafiu Simona


Angelescu Mihaela
Dumitrescu Iulia 
Bănescu Rodica
Tănase Ilonka
Bornaz Beatrice Constanţa
Cârstian Cristina
Croitoru Mihaela
Cârtoajă Larisa Florentina
David Elena
Dunca Meda Raluca
Ducariu Alexandra Andreea
Epure Venera Lili
Moraru (Filip) Anca Rodica - grefier temporar - concediu crestere copil
Grigore Stefania Felicia
Petre Gabriela
Ispas Valentina
Ivan Simona Veronica
Ivanof Gogu Adriana
Mija Marilena Daniela
Nedelcu Gabriel Roland
Sturzu Paula Adriana
Toma Elena
Vasiliu Corina
Velicu Daniela

STATISTICĂ

Nuţă Niculina Liliana

DACTILOGRAFIERE

Antoşică Elena
Azoiţei Maria
Feşchiu Ioana
Gustea Rodica

REGISTRATURĂ

Dobre Tinca - grefier
Oancea Andreea Cristina - grefier
Zamfir Elena - grefier
Siladi Maria

ARHIVĂ

Anghel Valentina Carmen - concediu crestere copil
Cazanaru Maria - grefier temporar
Comărniceanu Ioana Eugenia - grefier registrator
Grigore Rozalia Maria
Munteanu Maria - concediu crestere copil
Ferentz Simona - grefier temporar
Spircu Mirela


AGENT PROCEDURAL

Andrei Dorina Ionica
Zaharia Silvia

APROD

Ioniţă Marioara

 

Secţia A VII-a Civilă

Judecatori

Grefieri

Bojincă Elena Adina
Preşedinte Secţie

Dumitru Claudia Venera
Grefier Şef

Blidaru Elena
Bumbuluţ Anca Stela
Cosma Carmen
Cozan Raluca Elena
Curtman Nicoleta
Dimulescu (Dumitrescu) Gabriela
Fiţigău Ioan Vasile
Ghiugan Ionela Mariana - Detaşată la ŞNG
Ghindar Lidia Daniela
Gurău Ionela
Ivan Stela Florentina
Larion Mădălina
Moncea Mariana
Năstasie Nicoleta Mirela
Nedelea Roxana
Opriş Alina
Paicu Mihaela
Prepeliţă Nicolae
Scutelnicu Oana
Viziru Ciprian Sorin - suspendat din functie din 26.05.2014
Zamfir Maria

Cenuşă Nicoleta
Coman Valentina
Cristea Georgiana Iuliana
Crucianu Elena
Dima Catalina
Filotie Alin
Foanene Raul Daniel
Frînculescu Alexandru
Iuciuc Ştefan
Ivan Maria Denisa
Paraschiv (Ivan) Mădălina Andreea
Badea Silvia Elena - grefier temporar
Giulean (Jecan) Bianca
Necula (Manolache) Ana
Morariu Adina
Nedelcu Alexandra Maria
Panait Paula Anca
Barbu (Radu) Georgeta - concediu maternitate
Sandu Andreea Teodora
Sandu Marilena
Tărăboi Ionela Loredana
Dinu Maria - grefier temporar

CITAŢII

Miron Roxana
Mutu Elena Gabriela

REGISTRATURĂ

Chirtu Gabriela - grefier
Gaman Alexandru Valentin
Pătru Roxana - grefier
Vişan Doina Daniela - grefier


DACTILOGRAFIERE

Delcea Aurelia Marilena
Geamanu Liliana
Moroşan Maria

ARHIVĂ

Crăciunescu Cristina
Constantinescu Cristian
Dincă Ionuţ Petrişor
Dumitru Ioana
Mihailă Adina Cătălina - grefier
Ungureanu Constantin - grefier
Manolache Florentina

AGENT PROCEDURAL

Stroe Adriana

APROD

Butoi Anca

 

Secţia a VIII -a Conflicte De Muncă Şi Asigurări Sociale

Judecatori

Grefieri

Aldea Mioara
Preşedinte Secţie

Creci Paula Mariana
Grefier Şef

Albeanu Claudia
Andrioaei Corneliu Lucian
Dobre (Anton) Ioana Antonia
Bălăceanu Liliana
Bivolaru Ştefania Irinel
Bratu (Opreanu ) Daniela Constanţa
Corbu Georgiana-Corina
Coşăreanu Elena
Cîrstea Florina Izabela
Diko Daniela
Dogariu Nicoleta
Dragu Mihaela
Fulea Ioana Violeta
Gheorghe Carmen Liliana - concediu maternitate
Giorgescu Ovidiu
Iacob Elena Teodora
Ioniţă Petronela
Meaucă Mihaela
Munteanu Ligia 
Galiş (Orosan) Adriana
Paraschiv Aurora
Popescu Alexandru
Popoiu Georgiana Elena
Savin Valentin
Tuinea Anca-Valentina
Udangiu Răzvan Viorel
Vasile Cristea Mirela Simona
Jabre Cecilia - concediu maternitate
Chiriazi Livia Georgeta
Popa Monica

ASISTENŢI JUDICIARI

Andreescu Tudor
Bugheanu Antoaneta
Coifan Anişoara
Matei Nicolae
Stan Carmen Angelica
Vîlnei Judit
Ene Mihaela Camelia
Romanenco Alina
Ianculescu Janina
Iliescu Daniela Nicoleta
Neagu Carmen Emiliana
Lazaroiu Puiu Nicolae
Lascu Mihaela

Bodeanu Anda
Bordea Alin Georgian
Brînzei Ioana
Cernea Florentina
Gheorghe Florina Renata
Gheorghiu Gabriel
Ghimboaşă Georgiana Alina
Iagăr Adriana
Ion Tatiana - concediu maternitate
Ionescu Ioan Mihnea
Ispas Lucreţia
Manda Nicoleta Andreea
Nicolescu Maria
Petrişor Ana Maria
Popa Robert Cristian
Savulescu Nicoleta
Simion Nicoleta
Teodor Adrian
Voica Maria
Zimţa Ecaterina - concediu creştere copil
Voica Maria
Tămbălău Sanda
Stănescu Carmen Valentina - grefier temporar
Anton Ancuta
Miulescu Andrada
Nicolae Oana Bianca
Neculita Roxana - grefier temporar
Nederu Georgiana Alina - grefier temporar
Mogescu Marian - grefier temporar



DACTILOGRAFIERE

Dobrinescu Mariana
Gheorghiceanu Mihaela

REGISTRATURĂ

Onofrei Stănica
Stănilă Maria Olimpia
Dimian Alina Elena

Nitu Cristina

ARHIVĂ

Rusti Cornelia
Dobrin Catalin
Lazăr Bianca
Cristea George - agent procedural

CITAŢII

Militaru Nicoleta - agent procedural


APROD

Paszka Mirela - Aprod

 

Biroul De Informare Şi Relaţii Cu Publicul

Conducător:judecător Andrei Laura,
PreşedinteleTribunalului Bucureşti, care îndeplineşte şi rolul de purtător de cuvânt

Membri:

-judecător Radu Laura vicepresedinte Tribunalul Bucureşti, locţiitor purtator de cuvant

-consilier informare publică Amalia Ştefania Petre

 

Compartiment juridic

Caraula Adriana

 

Biroul Local Expertize Tehnico - Contabile

BELCIN CECILIA
BUJOREANU AURICA
BARON FLORENTINA CRISTINA


grefier
referent
consilier

 

Cabinet

Iacob Paula

prim-grefier

Matei Violeta
Stan Mariana
Voinea Camelia Cristina
Tudorică Amalia
Stroe Alina Mihaela


Oţel Irina

Roşu Silvia

Asiminei Elena
Arsenie Mihaela
Neculae Maria Magdalena
Tudor Maria

Anghel Marius
Dociu Ion
Şofron Costel
Bucur Petre
Dumitru Sorin Valentin
Stan Alexandru

secretariat cabinet
biroul persoane juridice
registratura unică a secţiilor civile
registratura unică a secţiilor civile
registratura unică a secţiilor civile - grefier temporar


grefier - Biroul Pentru Aplicarea Apostilei

agent procedural

aprod
agent procedural - biroul cartare
aprod - biroul cartare
aprod - biroul cartare

şoferi
şoferi
şoferi
şoferi
şoferi
şoferi

 

Birou documentare şi bibliotecă

Ivan (Lupu) Raluca Ruxandra - grefier documentarist
Frasie (Ciocârlan) Ela Olga - grefier

 

Birou Statistică

Bulacu Elena - grefier statistician

Niculae Mihaela - grefier

 

Compartiment Economic, Financiar şi Administrativ

Emilia Gina Cernat   - Manager Economic

Serviciul contabilitate

Serviciul Administrativ

Matei Emanuela Georgeta
Cucu Vetuta
Grămescu Irina
Apostolescu Daniela
Dragomirescu Gabriela
Miron Lucica
Iorgulescu Liliana
Stoiculescu Petruta-Laura
Păduraru Daniela
Oprea Simona Aurora
Tudor Elena
Teodorescu George
Duma Nicoleta Alina
Caraula Adriana

şef serv. financiar contabil
grefier
grefier
consilier
consilier
referent
consilier
consilier
inspector specialitate
consilier
grefier
consilier
consilier
consilier juridic

Alecu Dan Petre
Barbu Alexandru
Barbu Teodor
Jalbă Victor
Chihaia Ervin
Drăgan Ion
Gădăleanu Petre
Neagu Constantin
Olteanu Mihai
Petre Ion
Marin Constantin

magaziner
electrician
lăcătuş
tehnician
mecanic
mecanic
lăcătuş
fochist
lăcătuş
fochist
muncitor

Serviciul personal

Ing. Constructor Arhitect

Ţîrdea Ştefania Mihaela
Ion Ioana Irina
Untaru Daniela
Lautaru Ana Maria

grefier
grefier

grefier temporar

Constanţa Cioarec

Consilier

 

Departament IT

Ing.Stănciulescu Adelaida

SpecialistIT-şef

Ing. Bordei Mirela
Ing. Cana Mihai
Mat. Cojocaru Magdalena
Mat. Copaci Luminiţa
Ing. Flintă Mihai
Ing. Flintă Radu
Ing. Vacariu Soare Elizabeta
Ing. Văcaru Cristian
Inf. Pierre de Luca Andrei
Ing. Zamfir Marian

Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT
Specialist IT

 

PresedinteColegiu de 

conducereVicepresedinteVicepresedinteCabinetCompartimentul Economic Financiar si AdministrativSectia a III aSectia a I aSectia a VI aPrim GrefierManager EconomicSectia a IV aContencios Administrativ Şi 

FiscalSectia a VII aPersonal 

auxiliar CabinetServiciul ContabilitateServiciul ContabilitateServiciul ContabilitateSectia a V aSectia a VIII aBirou 

documentare si bibliotecaServiciul 

PersonalRegistratura unica a sectiilor 

civileBiroul de infromare si Relatii cu PubliculConsilier_JuridicBiroul Local Expertize Tehnico - ContabileBirou StatisticaServiciul 

AdministrativDepartamentul ITCabinet​​​

Structură organizatorică


Competenţa


Declaraţii de avere şi de interese