Ignorare comenzi Panglică
Salt la conținutul principal
Organizare

Conducere

Structură organizatorică şi organigramă

Legislaţia care reglementează organizarea instanţei

Programe şi strategii

Competenţa şi instanţele arondate

Hotărâri de colegiu


Conducere

     

Președinte:          STANCA ZENOVIA


Vicepreședinte:    GOLOIU ION

Membrii colegiul de conducere:

     -  STANCA ZENOVIA
     -  CHELARU CRISTINA
     -  ALEXE GEORGE
     -  ENE ALIN VASILE
     -  GOLOIU ION

Grefier Șef:    MOISE MIHAELA

 


Structură organizatorică şi organigramă

 

 

 

 

          S E C Ț I A     C I V I L Ă

 

Președinte secție: ENE ALIN VASILE

 

Judecători:

 

  STANCA ZENOVIA
  ALEXE GEORGE
  ACHIM ANA MARIA
  BUGEAC CRISTINA MAGDALENA
  CHELARU CRISTINA
  CUEMJIEV CĂTĂLINA
  DINICU ANDREIA GEORGIANA
  DUȚĂ MIRELA ANDREEA
  ENE ALIN VASILE
  FERENȚ ALINA MIHAELA 
  ILIESCU ANCA
  IORGA DRAGOS
  MATEAŞ BEATRICE
  MIHĂILĂ RALUCA
  NICULAE GEORGIANA DANIELA
  OLARU ANDREI DANIEL
  POPESCU MARIA LORENA
  RADU CRISTINA
  RÂPAN MARIA ALEXANDRA
  SPÎNU RODICA MIHAELA
  STEFAN IONELA CLAUDIA
  ŞELARU DIANA MARIA
  TEODORESCU POPA CLAUDIA ROXANA
  TOMA DIANA
  TRACHE MONICA MARIA
  VOINEA GEORGIANA CECILIA
  SPÎNU MIHAELA

 

Judecători stagiari:

 

  LUNGU ALEXANDRA ANDREEA
  TEODORESCU OANA
  UNGUREANU GEORGETA ANCUȚA

 

Grefier Șef Secție:   BUGA MIHAELA

 

Grefieri:

 

  BANIȚĂ ANCA
  BEIANU NICOLETA
​  BELIGEANU VIORELIA
  BUCUR MIHAELA
  CIOCAN GEORGETA
  CIOROBEA ANDA
  CRISTINA NECȘOAICA
  DAVIDESCU LILIANA
  DRAGNE NICOLETA GABRIELA
  DUMITRESCU SIMONADUMITRESCU SIMONA
  DĂNĂU ANA MARIA
  DRĂGOI CAMELIA
  FERARU ADINA STEFANIA
  GEORGE SOROCEANU
  GOMOIU BIANCA
  GRIGORESCU CRISTINA VALENTINA
  GHEORGHE MIHAELA ROXANA
  ILIE ANA
  LEBEDENCO BOTEZ GEORGIANA ELENA
  LUNGU ADINA MIHAELA
  NICULESCU ELENA CRISTINA - concediu creștere copil 
  NĂVÂRCĂ BOGDAN MARIUS - detașat C.A.P.
  MIHAI SANDA
  MOISE MIHAELA
  MITEA CONSTANTIN
  MICȘĂ IOANA - PJ + Asociatii
  PASCU ROXANA
  STOICESCU AFRODITA BEATRICE
  TACHE ILINCA 
  TEIȘANU MIHAELA - delegat PNT Targsor
  TOMA OLTIȚA
  VAVURĂ SOFIA MARIA

 

 

          S E C Ț I A     P E N A L Ă

 

Președinte secție : NEDELCU NICOLAE

 

Judecători:

 

  GOLOIU ION
  ZAMFIRESCU ANCA
  RADU MONICA RAISA
  CÎMPEANU ELISA ANA MARIA
  GEORGESCU ASHEMIMRY VIOLETA ELENA
  MIHAI LUCIAN
  NEDELCU NICOLAE
  CODRES ADELINA

   

 

Judecători stagiari:
 
  LUNGU ALEXANDRA ANDREEA
  TEODORESCU OANA
  UNGUREANU GEORGETA ANCUȚA
 

Grefier șef secție: TOMESCU ANDREEA DANA

 

Grefieri:

 

  BĂCANU DIANA CORINA
  BULUMAC DANIELA
  COLEA ANCA DORINA
  COMAN MARIA EMANUELA
  RIZA ROXANA
  SANDU DENISA
  SURUGIU IONUȚ
  TOMESCU ANDREEA DANA

 

Birou Executării Penale


  ENACHE VALERIA GINA - Birou Executări Penale
  MOVILEANU MARIANA - Birou Executări Penale
  VASILESCU ADRIAN OCTAVIAN - Birou Executări Penale
  CRISTINA BURGHELEA- Birou Executări Penale

 

 


          PERSONAL AUXILIAR DE SPECIALITATE

 

Grefier arhivar

 

  COSTEA LUMINITA VASILICA
  ENACHE ELENA
  ENE ȘTEFANIA
  COSTEA ANDREEA

  ILIE CRISTIAN DUMITRU

  ZAHIU RALUCA
 


Arhiva Veche

  FRINCU ROXANA MIHAELA

  LEFTER ROXANA
 


Arhivare electronica

 

  VASILESCU SEBASTIAN - arhivare electronica


Registratura

 

  DAVIDESCU LILIANA
  GRIGORESCU IOANA
  HURDUIALĂ DANIELA

  ONEA RADU MIHAI

 

Corespondență

 

  POPA ALICE CONSTANȚA​

 

Statistica

 

  DRAGOI CAMELIA VALERICA

 

Aprod

 

  CRISTACHE CORNELIA
  DINU FLORENTINA
  GHEORGHE NICULINA
  MARIN ELENA
 

Agent procedural
 
 ISPAS BOGDAN
 
 

Muncitor

 

  HARCAN MARIAN ION


Legislaţia care reglementează organizarea instanţei

...

Programe şi strategii

...

Competenţa şi instanţele arondate

​...

Hotărâri de colegiu